Działka budowlana Mrozów
Mrozów, dolnośląskie
- 1 334 000 zł
- 5 800 m²
- 230 zł/m²
Tomasz Garliński
Skontaktuj się
Działka budowlana Mrozów
Mrozów, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana Mrozów
Zaktualizowane: 12 maja 2026
1 334 000 zł 5 800 m² 230 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 334 000 zł (230 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 5 800 m²
- kształt: prostokąt; teren pochyły, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: Bracia Garlińscy - Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Mrozów, Miękinia, średzki, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Grunt budowlano - usługowy położony w miejscowości Mrozów, w gminie Miękinia. Grunt położony w strefie zabudowy mieszkaniowej z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Na działce malownicze brzozy, które mogą pozostać, lub być wycięte (decyzja ustalona w gminie). W ulicy media: prąd i woda. W Mrozowie, w części miejscowości jest już kanalizacja sieciowa i jest sukcesywnie rozbudowywana, ale na tej ulicy jeszcze nie ma. W otoczeniu zabudowa jednorodzinna. Cena (...)
501 073...
501 073 903